Partneri

Pre našich zákazníkov s ročným členstvom (Základné aj Rozšírené) poskytujeme viaceré výhody a okrem
predplatených vstupov klienti GC Carpatia získavajú zľavy u našich priateľov a partnerov.

Každý hráč so zaplateným ročným členstvom automaticky získava:

Program Sphere je najväčší zľavový program na Slovensku a v Českej republike. Funguje od roku 1994 a zastrešuje viac ako 10.000 obchodných prevádzok a 800 e-shopov z oblasti cestovného ruchu, drogérie, potravín, lekárni, elektra auto-moto doplnkov, módy, športu, kultúry v ktorých naši členovia môžu automaticky čerpať zľavy vo výške 5 - 30%. Samozrejme, všetým majiteľom Sphere kariet poskytujeme dohodnutú zľavu aj na našom ihrisku.

Peťovi a Andrejovi sa v roku 2013 podarilo rozbehnúť na Slovensku zaujímavú myšlienku predaja slovenských farmárskych produktov koncovým klientom. Cez ich e-shop si objednáte kvalitné potraviny vypestované na Slovensku a tie vám donesú priamo domov vo vami zvolenom čase. Odpadnú vám tak starosti s nákupmi v preplnených hypermarketoch a podporíte rozvoj pestovania potravín "u nás doma". Všetky produkty musia prejsť ich kontrolou a do predaja nepustia nekvalitný produkt.   
Priateľov máme aj v českej Prahe na Malej strane. Priamo v centre "100-vežatej" sa nachádza príjemný rodinný hotel s vychytenou reštauráciou. Okrem toho, že nám hotel poskytuje kúpóny do víkendových turnajov, poskytnú všetkým našim klientom so zaplateným členstvom aj 20% zľavu v reštaurácií (ala carte) a 20% zľavu na ubytovanie. Skúste sa pozrieť na ich web stránku, že hotel naozaj stojí za návštevu.
Maťa Grňová. Víťazka sútaže Mastercheef, spoluzakladateľka blogu o varení FoodLover, majiteľka obchodu MandLove, kuchárka od svojich 11 rokov, príjemná usmievavá osoba a kuchárka zdravých ale asi najlepších koláčov v jednom. Maťa sa stala dodávateľkou drobného občerstvenia na víkendové turnaje ale pre našich členov poskytuje zľavu z jej škôl varenia a nákupu koláčov. Napríklad pekný darček vašim drahým polovičkám alebo inšpiratívne vyplnenie voľného času? 
Od nášho vstupu na Slovensko vo februári 2015 napĺňame jednoduché poslanie: Ponúkame zamestnaným ľuďom možnosť kompenzovať ich pracovné vyťaženie. Pomáhame im zaviesť vyvážený osobný a pracovný život, podporujeme ich zdravie a vitalitu. Veríme, že spokojnejší a zdravší zamestnanci sú produktívnejší. www.multi-sport.sk
Držitelia klubovej karty GOLF CLUB CARPATIA si môžu upatniť 10 % zľavu na všetky tovary v predajniach OTTO BERG  FASHION

WIEGER GOLF ACADEMY - profesionálna golfová akadémia www.wga.sk

Wieger Golf Academy je moderná golfová akadémia pre začiatočníkov a pokročilých, ktorá v sebe spája flexibilitu, bohaté skúsenosti v oblasti výuky golfu a medzinárodné hráčske úspechy. 

GOLF UNIVERSE - golfový obchod, www.golfuniverse.sk

Profesionálna golfová predajňa Golf Universe ponúka na rozlohe 310m² široký výber golfovej výbavy ako oblečenie, obuv, palice, bagy, rukavice, loptičky, tíčka, vozíky, golfová literatúra a iné doplnky.  

GOLFOVYOBCHOD.sk - najväčší golfový e-shop na Slovensku
Komplexné služby v oblasti vybavovania luxusných interiérov, kuchyne, jedálne,
obývačky, spotrebiče, bytový textil a doplnky. Komplexné služby v oblasti vybavovania luxusných interiérov, kuchyne, jedálne, obývačky, spotrebiče, bytový textil a doplnky