Partneri

Pre našich zákazníkov s ročným členstvom (Základné aj Rozšírené) poskytujeme viaceré výhody a okrem
predplatených vstupov klienti GC Carpatia získavajú zľavy u našich priateľov a partnerov.

Každý hráč so zaplateným ročným členstvom automaticky získava:

Program Sphere je najväčší zľavový program na Slovensku a v Českej republike. Funguje od roku 1994 a zastrešuje viac ako 10.000 obchodných prevádzok a 800 e-shopov z oblasti cestovného ruchu, drogérie, potravín, lekárni, elektra auto-moto doplnkov, módy, športu, kultúry v ktorých naši členovia môžu automaticky čerpať zľavy vo výške 5 - 30%. Samozrejme, všetým majiteľom Sphere kariet poskytujeme dohodnutú zľavu aj na našom ihrisku.

Peťovi a Andrejovi sa v roku 2013 podarilo rozbehnúť na Slovensku zaujímavú myšlienku predaja slovenských farmárskych produktov koncovým klientom. Cez ich e-shop si objednáte kvalitné potraviny vypestované na Slovensku a tie vám donesú priamo domov vo vami zvolenom čase. Odpadnú vám tak starosti s nákupmi v preplnených hypermarketoch a podporíte rozvoj pestovania potravín "u nás doma". Všetky produkty musia prejsť ich kontrolou a do predaja nepustia nekvalitný produkt.   
Priateľov máme aj v českej Prahe na Malej strane. Priamo v centre "100-vežatej" sa nachádza príjemný rodinný hotel s vychytenou reštauráciou. Okrem toho, že nám hotel poskytuje kúpóny do víkendových turnajov, poskytnú všetkým našim klientom so zaplateným členstvom aj 20% zľavu v reštaurácií (ala carte) a 20% zľavu na ubytovanie. Skúste sa pozrieť na ich web stránku, že hotel naozaj stojí za návštevu.
Maťa Grňová. Víťazka sútaže Mastercheef, spoluzakladateľka blogu o varení FoodLover, majiteľka obchodu MandLove, kuchárka od svojich 11 rokov, príjemná usmievavá osoba a kuchárka zdravých ale asi najlepších koláčov v jednom. Maťa sa stala dodávateľkou drobného občerstvenia na víkendové turnaje ale pre našich členov poskytuje zľavu z jej škôl varenia a nákupu koláčov. Napríklad pekný darček vašim drahým polovičkám alebo inšpiratívne vyplnenie voľného času? 
Od nášho vstupu na Slovensko vo februári 2015 napĺňame jednoduché poslanie: Ponúkame zamestnaným ľuďom možnosť kompenzovať ich pracovné vyťaženie. Pomáhame im zaviesť vyvážený osobný a pracovný život, podporujeme ich zdravie a vitalitu. Veríme, že spokojnejší a zdravší zamestnanci sú produktívnejší. www.multi-sport.sk