Detský golfový klub

V roku 2017 sme začali spolupracovať s trénermi z Best Swing Golf Academy. Chalani Peťo Švajlen a Jakub Hrbáň sú skúsení profesionálni športovci a reprezentanti Slovenska. Spolu s nimi sme pre vašich najmenších pripravili detský golfový klub. Deťom sa na tréningoch venujú hravou formou, učia ich základným športovým návykom, presnosti, trpezlivosti, všetko samozrejme hravou formou.
Detské tréningy na našom ihrisku prebiehajú v termínoch:
Streda  17:00 - 18:30
Štvrtok 17:00 - 18:00
* v prípade prihlásenia ďalších detí sa otvoria nové skupiny. V jednej skupine je 3-6 detí, zoradených podľa veku a skúseností. Pre anglicky hovoriace deti sú vytvárané v prípade záujmu extra skupiny.
Pokračovanie detí v profesionálnej kariére
V prípade, že sa vašim deťom tento šport zapáči môžu pokračovať aj v súťažnej kariére. Spolu s klubom Welten v dunajskostredskom Báči organizujeme približne 3-4 krát do roka poobedný neďeľný turnaj, kde si na majstrovskom profesionálnom ihrisku môžu vyskúšať, ako to prebieha na turnajoch, môžete ich povzbudiť a uvidieť, či tento šport vaše deti nechýtí natoľko, že sa mmu začnú venovať profesionálne.

Pre viac info nás kontaktujte na adrese treneri@golf-carpatia.sk alebo hlavného trénera z BSGA, Petra Švajlena na +421 905  335 501.