Členstvo v klube Carpatia

Členstvo je možné zakúpiť jednou z nasledovných možností:
  1. E-Shop: Online platba kartou cez zabezpečenú platobnú bránu(klikni pre odkaz)
  2. Platba bankový prevodom  
  3. Zaplatením členstva priamo na ihrisku  
Nie sme uzavretý klub, hrať u nás môže ktokoľvek, aj návštevníci bez členstva. 
Golf si u nás môžu vyskúšať aj návštevníci, ktorí golf ešte nikdy nehrali. 

** Rozšírené VIP členstvo ** 
Pri zakúpení VIP členstva neplatia klienti pri návšteve žiadne iné poplatky, ich hru už žiadnym spôsobom neobmedzujeme a majú k dispozícií ihrisko aj Driving Range s loptičkami bez akýchkoľvek obmedzení.

**  Základné členstvo ** 
Pri zakúpení tohto typu členstva platia pre hráčov zľavnené ceny z využívania 9-jamkového ihriska a hráči majú k dispozícií obmedzený počet bezplatných Driving Range loptičiek. 

**  Registračné členstvo ** 
Registračné HCP členstvo slúži primárne ako udržiavacie členstvo pre vedenie HCP na servery SKGA. Pokiaľ sa rozhodnete pre tento typ členstva, poskytneme navyše 25% zľavu z hry na 9-jamkovom ihrisku, vedieme váč hendicap a vy sa môžete zúčastňovaťť turnajov kdekoľvek. 
Vďaka tomuto člentvu môže byť váš golfový život aktívny aj napriek tomu, že trénovať na naše ihrisko chodíte menej často. 


V prípade, že si chcete zakúpiť členstvo, môžete tak spraviť kúpou na ihrisku, bankovým prevodom alebo ešte najjednoduchšie online nákupom cez túto web stránku. 
Členstvo si jednoducho môžete kúpiť za pomoci bankomatovej karty, potrebujete na to 2 minúty čas.

Cenník našich služieb nájdete TU, v prípade, ža máte záujem o firemné a prenosné členstvá, alebo chcete zakúpiť členstvo pre väčšiu skupinu napíšte nám prosím mail na recepcia@golf-carpatia.sk


-----------------------------------------------------------------

**
Našim členom naviac poskytujeme výhody recipročné zľavy (aj Základné a Rozšírené VIP členstvo)

"Česko-slovenský" program Sphere
Naši členovia získajú od nás zľavovú kartu Sphere s ktorou môžu automaticky čerpať zľavu približne v 10.000 prevádzkach (online aj kamenné obchody) na Slovensku a v Čechách. Portfólio obchodov je veľmi široké, od kníh, drogérie, nákupu vstupeniek na koncerty, podujatia, predaj bytových doplnkov, dovoleniek, vstup na rôzne športoviská (aj golfové) až po predajne liekov alebo oblečenia. Možností je naozaj veľa.
Zľavy sa pohybujú vo výške 5-15%, viac informácií získate na:
www.sphere.sk

Rodinný apartmánový hotel**** s reštauráciou v historickom centre Prahy
Ubytujte sa v rodinných apartmánoch "Residence U Mecenáše" priamo v historickom centre Prahy 1 na Malej strane medzi Pražským hradom a Karlovým mostom. 
Luxusné ubytovanie a reštaurácia vám prinesie služby a komfort 4* hotela a zároveň pocit domova, ku ktorému prispieva aj priateľský personál a osobný prístup všetkých zamestnancov. A to nemyslíme len ako reklamu! 
Pri ubytovaní aj v reštaurácií môžete čerpať zľavu do výšky 20%. Informujte nás prosím krátkou SMS správou o tom, že hotel alebo reštauráciou navštívite.
www.umecenase.com
 
Zdravé potraviny od farmárov zo Slovenska
Na Slovensku vieme dopestovať jedny z najkvalitnejších potravín vôbec. Vďaka spoločnosti SvetBedničiek si môžete slovenské potraviny objednať s donáškou priamo domov. Cez ich online obchod si objednáte sortiment od medu, pečiva, paštét, mäsa, vajec, zeleniny, ovocia, všetkého, čo potrebujete na to, aby ste sa zdravo stravovali. Každý jeden dodávateľ prechádza testovaním majiteľov a jedine potraviny, ktoré osobne schvália, púšťajú do predaja cez svoj obchod. S majiteľmi sa osobne poznáme a vieme, že im záleží viac na kvalite ako "marketingovom pozlátku" Naši členovia získavajú na nákup cez tento portál zľavu 10% na všetok produktový sortiment. SvetBedničiek je zároveň dodávateľom potravín na naše hendicapové turnaje.
Objednávať so zľavou môžete na:
www.svetbedniciek.sk

Školy varenia s víťazkou súťaže TV Markíza - Masterchef 2016
napriek tomu, že Maťa Grňová vyštudovala informatiku a matematiku, tak sa v roku 2016 stala víťazkou súťaže v TV Markíza. Varenie a pečenie bola jej záľuba už od 11 rokov a je jednou z najlepších kuchárok akú sme mohli stretnúť. Maťa dodáva zákusky na naše turnaje a okrem iného organizuje školy varenia pre tých, čo sa chcú niečo z jej remesla naučiť. Ak by Vás napríklad napadlo venovať svojej polovičke takýto darček, čerpajte zľavu na základe Vášho členstva u nás.
ww.foodlover.sk