Členstvo


Nie sme uzavretý klub, hrať u nás môže ktokoľvek, aj návštevníci bez členstva. Klienti so zaplateným členským poplatkom však môžu využívať ihrisko Carpatia s mnohými výhodami.


** Rozšírené VIP členstvo ** 
Po zaplatení poplatku (Rozšírené VIP členstvo) nemusia klienti už pri návšteve platiť iné poplatky, ich hru žiadnym spôsobom neobmedzujeme.

**  Základné členstvo ** 
Po zaplatení poplatku (Základné členstvo) platia pre hráčov zľavnené ceny využívania ihriska a obmedzený denný počet využitia golfových loptičiek. 

**
S členmi sa snažíme poznať osobne

**
V prípade, že o Rozšírené členstvo požiadate neskôr, počas sezóny, poskytneme Vám zľavu. Ak zaplatíte včas dopredu, poskytneme zľavu.

-----------------------------------------------------------------
**
Našim členom naviac poskytujeme výhody a recipročné zľavy (aj Základné a Rozšírené VIP členstvo)

"Česko-slovenský" program Sphere
Naši členovia získajú od nás zľavovú kartu Sphere s ktorou môžu automaticky čerpať zľavu približne v 10.000 prevádzkach (online aj kamenné obchody) na Slovensku a v Čechách. Portfólio obchodov je veľmi široké, od kníh, drogérie, nákupu vstupeniek na koncerty, podujatia, predaj bytových doplnkov, dovoleniek, vstup na rôzne športoviská (aj golfové) až po predajne liekov alebo oblečenia. Možností je naozaj veľa.
Zľavy sa pohybujú vo výške 5-15%, viac informácií získate na:


Rodinný apartmánový hotel**** s reštauráciou v historickom centre Prahy
Ubytujte sa v rodinných apartmánoch "Residence U Mecenáše" priamo v historickom centre Prahy 1 na Malej strane medzi Pražským hradom a Karlovým mostom. 
Luxusné ubytovanie a reštaurácia vám prinesie služby a komfort 4* hotela a zároveň pocit domova, ku ktorému prispieva aj priateľský personál a osobný prístup všetkých zamestnancov. A to nemyslíme len ako reklamu! 
Pri ubytovaní aj v reštaurácií môžete čerpať zľavu do výšky 20%. Informujte nás prosím krátkou SMS správou o tom, že hotel alebo reštauráciou navštívite.
 

Zdravé potraviny od farmárov zo Slovenska
Na Slovensku vieme dopestovať jedny z najkvalitnejších potravín vôbec. Vďaka spoločnosti SvetBedničiek si môžete slovenské potraviny objednať s donáškou priamo domov. Cez ich online obchod si objednáte sortiment od medu, pečiva, paštét, mäsa, vajec, zeleniny, ovocia, všetkého, čo potrebujete na to, aby ste sa zdravo stravovali. Každý jeden dodávateľ prechádza testovaním majiteľov a jedine potraviny, ktoré osobne schvália, púšťajú do predaja cez svoj obchod. S majiteľmi sa osobne poznáme a vieme, že im záleží viac na kvalite ako "marketingovom pozlátku" Naši členovia získavajú na nákup cez tento portál zľavu 10% na všetok produktový sortiment. SvetBedničiek je zároveň dodávateľom potravín na naše hendicapové turnaje.
Objednávať so zľavou môžete na:


Školy varenia s víťazkou súťaže TV Markíza - Masterchef 2016
napriek tomu, že Maťa Grňová vyštudovala informatiku a matematiku, tak sa v roku 2016 stala víťazkou súťaže v TV Markíza. Varenie a pečenie bola jej záľuba už od 11 rokov a je jednou z najlepších kuchárok akú sme mohli stretnúť. Maťa dodáva zákusky na naše turnaje a okrem iného organizuje školy varenia pre tých, čo sa chcú niečo z jej remesla naučiť. Ak by Vás napríklad napadlo venovať svojej polovičke takýto darček, čerpajte zľavu na základe Vášho členstva u nás.V prípade, že si chcete zakúpiť členstvo, môžete tak spraviť kúpou na ihrisku, bankovým prevodom alebo ešte najjednoduchšie online nákupom cez túto web stránku. 
Členstvo si jednoducho môžete kúpiť za pomoci bankomatovej karty, potrebujete na to 2 minúty čas.

Cenník našich služieb nájdete TU, v prípade, ža máte záujem o firemné a prenosné členstvá, alebo chcete zakúpiť členstvo pre väčšiu skupinu napíšte nám prosím mail na recepcia@golf-carpatia.sk