Ako sa k nám dostať

Bratislava - Záhorská Bystrica, lokalita Poľný Mlyn: Ihrisko sa nachádza na rozmedzí Záhorskej Bystrice a Devínskej Novej Vsi, neďaleko závodu VW, za hotelom Carpatia a "koníčkarmi".    

Golf Club Carpatia
Bratislava - Záhorská Bystrica, lokalita Poľný mlyn
GPS súradnice: 48.251293, 16.993658
 
Časová dostupnosť
Ihrisko - BA Staré mesto
15-20 minút v závislosti na premávke
   

Príchody na ihrisko zo smerov
Príchod z Bratislavy (diaľnica):
Použit exit "Stupava", po výjazde z diaľnice odbočte na nadjazde vľavo "smer Volkswagen". Po 1,5 km na kruhovej križovatke zvoľte prvý výjazd (smer Stupava). Po približne 500 m, pri hotely Carpatia, odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule Golf Carpatia.

Príchod z Bratislavy (príchod z Devínskej Novej Vsi):
Použite cestu popri VW (po ľavej ruke), smer Stupava. Po nákladnej bráne závodu VW (brána JIT - Just In Time), na kruhovej križovatke zvoľte druhý výjazd (smer Stupava). Po približne 500 m, pri hotely Carpatia, odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule Golf Carpatia. 

Príchod zo Záhorskej Bystrice:
Prejdite Záhorskou Bystricou a po výjazde z obce odbočte vľavo, smer "Brno, Malacky, Volkswagen". Pokračujte po ceste, ponad diaľnicu, k závodu Volkswagen, na kruhovej križovatke zvoľte prvý výjazd (smer Stupava). Po približne 500 m, pri hotely Carpatia, odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule Golf Carpatia.

Príchod z Malaciek, Stupavy (po diaľnici):
Na diaľnici použite exit "Stupava / Bory", na výjazde sa držte vpravo - smer Bory. Po výjazde na cestu D4 (smer Volkswagen), po 1,5 km na kruhovej križovatke zvoľte prvý výjazd (smer Stupava). Po približne 500 m, pri hotely Carpatia, odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule Golf Carpatia.