Ako sa k nám dostať

Bratislava - Záhorská Bystrica, lokalita Poľný Mlyn    

Naše ihrisko leží na rozmedzí Záhorskej Bystrice a Devínskej Novej Vsi. Nachádza sa neďaleko závodu VW, za hotelom Carpatia a "koníčkarmi" RS Team.
Bratislava - Záhorská Bystrica, lokalita Poľný mlyn
GPS súradnice ihriska: 48.251293, 16.993658 
(v prípade zadávania cez Goolge mapy zadajte lokalitu "Poľný mlyn")
 
Časová dostupnosť z ihriska do Bratislava -Staré mesto (Americké námestie) je 
za ideálnych podmienok 15 min (20 -25 minút v zhustenej premávke).   

PRÍCHODY NA IHRISKO

Príchod z Bratislavy (diaľnica):
Použite exit "Stupava (resp. Bory)", po výjazde z diaľnice na cestu D4 odbočte na nadjazde vľavo na smer Volkswagen, po cca 2 km na kruhovom objazde zvoľte prvý výjazd (smer Stupava - stará cesta) a cca po 500 m, hneď pri hotely Carpatia (resp. pri "koníčkaroch") odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule.

Príchod z Bratislavy (príchod z Devínskej Novej Vsi):
Prejdite popri VW (budete ho mať po ľavej ruke) so smerom na Stupavu, keď už bude končiť VW (nákladná brána) na kruhovom objazde zvoľte druhý výjazd a a cca po 500 m, hneď pri hotely Carpatia (resp. pri "koníčkaroch") odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule. 

Príchod zo Záhorskej Bystrice:
Prejdite Záhorskou Bystricou (v smere od Bratislavy) a na prvej križovatke, po výjazde z obce (400 m za čerpacou stanicou) odbočte vľavo na nespoplatnenú cestu pre motorové vozidlá smer "Brno, Malacky, Volkswagen". Pokračujte po ceste, prejdite nadjazdom ponad diaľnicu až ku závodu Volkswagen, na kruhovom objazde zvoľte prvý výjazd a cca po 500 m, hneď pri hotely Carpatia (resp. pri "koníčkaroch") odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule.   

Príchod z Malaciek, Stupavy (po diaľnici):
Na diaľnici použite exit "Stupava / Bory", na výjazde sa držte vpravo, smer Bory, po výjazde sa napojíte na cestu D4 (smer Volkswagen), cca po 1500 m sa dostanete ku kruhovému objazdu, zvoľte prvý výjazd a cca po 500 m, hneď pri hotely Carpatia (resp. pri "koníčkaroch") odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule.   

Príchod z Malaciek, Stupavy (variant 1 s prejazdom cez Stupavu):
Po výjadze zo Stupavy, cca 750 m za čerpacou stanicou Jurki odbočte doprava na cestu pre motorové vozidlá D4 smer "Brno, Malacky, Volkswagen". Pokračujte po ceste, prejdite nadjazdom ponad diaľnicu až ku závodu Volkswagen, na kruhovom objazde zvoľte prvý výjazd a cca po 500 m, hneď pri hotely Carpatia (resp. pri "koníčkaroch") odbočte doľava na vedľajšiu komunikáciu, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule.

Príchod z Malaciek, Stupavy (variant 2, stará cesta s prejazdom cez Stupavu):
V Stupave odbočte na Devínsku Novú Ves, na Záhumenskú ulicu, pokračujte stále po hlavnej ceste (pri potravinách Coop Jednota obdočujete vpravo). Po výjazde z obce pokračujte po starej ešte cca 2 km, prejdete pori hotely Carpatia (po pravej ruke) a hneď za hotelom odbočíte doprava, pokračujte na panelovú cestu a sledujte navigačné tabule. 

V prípade problémov s navigáciou nás môžete kontaktovať na: +421 948 660 113, +421 907 579 909 alebo si vopred mailom vyžiadať o pomoc recepcia@golf-carpatia.sk